Zamienniki do drukarek Canon warto?

Canon_S520_ink_jet_printerDrukarki firmy Canon od wielu lat cieszą się renomą wśród pasjonatów domowego druku. Modele tej firmy charakteryzują się bardzo szerokim spektrum zastosowań. Dokonale spisują się przy drukowaniu zdjęć, oraz dokumentów – nawet w bardzo dużych ilościach. Pomimo świetnej jakości wydruków, niestety tusze mają tendencję do szybkiego zużywania przez co wcześniej lub później (raczej wcześniej) staniemy przed dylematem czy kupić nowy oryginalny kardridź czy lepiej będzie zdecydować się na zamienniki?

Zamienniki Canon – co musisz o nich wiedzieć
Zamienniki canon, cieszą się rosnącą popularnością, niewątpliwie przyczynia się do tego fakt bardzo mocno wywindowanych cen oryginalnych kartridży. Problem ten dotyczy większości ogólnodostępnych domowych drukarek. Producenci obniżają cenę sprzętu do niskiego poziomu, aby złapać “użytkownika” a następnie odrobić straty na tuszach.

Zamienniki do drukarek canon oferowane są przez wiele firm, które bardzo często produkują zamienniki pod własnym brandem (doskonałym przykładem jest drtusz) dlatego bardzo ciężko jest ocenić ich jakość. Warto jednak się zastanowić czy jest sens przepłacać – różnica w cenie jest zauważalna – oryginalny tusz średnio jest dwa i pół razy droższy od zamiennika.

Dodaj komentarz